Menej Human Designu je niekedy viac

24.04.2024

Human Design je fascinujúci systém, plný zákutí, ktoré sa dajú študovať kľudne celý život.

Často sa však necháme zlákať množstvom informácií, ktoré by sme sa o sebe mohli dozvedieť a s nadšením zisťujeme detaily o dráhach, či bránach...


Štúdium je krásne a je v poriadku skúmať, nie je mojím zámerom vás od toho odrádzať. Na čo však časti pri Human Designe zabúdame je, že jeho esenciou je náš vlastný EXPERIMENT.

Ak máme bránu 1 v 2.linke, tak môžeme vedieť, ako sa volá (pozn.: láska je svetlo), ale je dosť možné, že naša láska nikdy svetlom nebude, resp. že si to nikdy nezažijeme v praxi.

Potenciál našich darov a talentov sa môže naplno prejaviť, ak tomu predchádza jednanie v súlade s našou Stratégiou a Autoritou.

Na tom to stojí a padá.

Na praxi a skúšaní.

Human Design nám môže poskytnúť skvelý základ a rámec toho, čo si potrebujem testovať a ochutnávať. Dajme si ale pozor na to, aby pre nás množstvo detailov a informácií nebolo skôr obmedzením, než objavovaním nášho skrytého potenciálu.

Sama viem, že v momente, keď som svedkom svojho vnútorného dialógu, ktorý sa začína: "nesmiem, mala by som, musím, lebo som Projektorka alebo mám xyz autoritu (každý si doplňte to svoje), tak som v hlave.

V ten moment nemôže byť snáď vzdialená od svojej autority, tela, od toho, čo je pre mňa správne...

Nedávno som čítala slová od Ra, ktorý hovoril, že 70% výkladu HD mapy stojí na tom, ći sa nám podarí klienta povzbudiť k jeho vlastnému experimentu...

Nemôžem viac než súhlasiť.

Vytvořte si webové stránky zdarma!