Telo vie a pozná veci, ktoré si myseľ ani nevie predstaviť

17.04.2024

Nie je to tak dávno, keď ma slová "počúvaj svoje telo a nasleduj svoju intuíciu" do značnej miery iritovali.

Vnímala som v sebe obrovský rozpor toho, že by som svoje telo aj intuíciu počúvať chcela, ale netušila som, ako na to. V škole sa to nevyučovalo a všetkým, ktorým sa to darilo s ľahkosťou a prirodzene som niekde v kútiku duše závidela.

Môj život, až na pár svetlých výnimiek, riadila hlava.

Nevedela som, ako počúvnuť svoje telo, lebo vonkajší sveto, so všetkými zaručenými radami a tipmi, bol omnoho hlasnejší.

Veľkú zmenu mi do života prinieslo tehotenstvo, keď sa mi zo dňa na deň zmenili chute, apetít, level energie, ktorou som vždy oplývala, teda aspoň som si to myslela (Projektorka s otvoreným Sakrálom...)

Moje telo sa začalo ozývať tak nahlas a tak intenzívne, že ho nešlo prepočuť a ja som sa síce nevedome, ale prirodzene začala riadiť jeho pokynmi. Ak som nepočúvla, tak mi to dalo okamžite intenzívne vedieť.

O Pár mesiacov na to, prišiel do môjho živote Human Design a celá moja cesta naspať k sebe, nabrala úplne inú rýchlosť aj rozmer.

Ja som neuveriteľne vďačná, že mi to život takto vyskladal a načasoval, lebo hlava by to naozaj sama nevymyslela lepšie.

Vytvořte si webové stránky zdarma!