Moja HD cesta

30.04.2024

K Human Designu ma priviedol môj synček, pretože som už od jeho narodenia hľadala spôsoby, ako podporiť jeho jedinečnosť a ako si naňho čo najmenej projektovať naše vlastné očakávania.

Spočiatku som bola fascinovaná skúmaním vlastnej mapy, ale predsa som Projektorka, ktorá inklinuje k systémom, analýze a snahe pochopiť druhých a to ma priviedlo k hĺbkovému a komplexnému štúdiu Human Designu.

Začínala som užívateľskými kurzami u Jakuba Střítezského a rovnako som absolvovala dva semestre profesionálneho Human Design PTL výcviku. Neskôr ma však moja Skúmajúca jednotka v profile priviedla na cestu samoštúdia priamo od Ra prostredníctvom jovianarchive.com.

Human Design sa stal a stále je každodennou a súčasťou môjho života a začal môj experiment.

Som Projektor

Pri uvedomení, že som Projektor, prišla istá forma úľavy, že je v poriadku, keď nemám toľko energie, ako väčšina ľudí v mojom okolí.

Human Design mi pomohol pochopiť, prečo ma tak zaujímajú druhí ľudia a systémy, aké prostredie je pre mňa podporujúce, aký spôsob učenia a strava sú pre mňa najprirodzenejšie, ako ideálne fungovať v interakcii s vonkajším svetom a ako hospodáriť so svojou energiou.

Human Design mi priniesol inú perspektívu na moje dary a talenty, ktoré som dovtedy považovala za bežné a obyčajné vlastnosti, veď predsa to má podobne každý. Ponúkol mi aj nový návod na to, ako ich "projektorsky", na základe pozvania a rozpoznania, využívať.

V neposlednom rade mal Human Design veľký dopad na vzťahy cez pochopenie fungovania ľudí v mojom okolí. Aj pri vedení nášho synčeka, sú pre mňa informácie z jeho HD mapy, každodenným pomocníkom. Verím, že to, aký máme spolu krásny vzťah, do veľkej miery vďačím Human Designu.

Vytvořte si webové stránky zdarma!